You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Πρόγραμμα

Δευτέρα
14:00-15:00
Αμαλία Σάρρα - Αθλητικές διαδρομές στο χώρο και στο χρόνο (L)
18:00-19:00
Αντώνης Δημόπουλος - Memories (L)
19:00-20:00
Μαρία Τσέγκα - Η ώρα της Παιδείας (P)
20:00-21:00
Όλγα Χασιώτη - Η Όλγα Είναι Jazz (P)
21:00-22:00
Χρήστος Ελευθεριάδης - Μουσικό Εξπρές (P)
22:00-23:00
Γιάννης Κοντός - Μουσικά Συναισθήματα (P)
23:00-01:00
Νίκος Βαρότσης - DJ 'R' The RnB Mix (M)
Τρίτη
12:00-13:00
Ανδρέας Καππές - Χριστιανισμός: Θεωρία και Πράξη (L)
17:00-18:00
Βασίλης Σχοινας & Μαρίνα Γκουβέρου - Funky Souls (L)
18:00-19:00
Άρτεμις Νταβρή - Shall We Dance (L)
19:00-20:00
Αγγελική Σαββίδου - À la carte (P)
20:00-21:00
Μαρία Μπουρμά - Λόγο στο λόγο (P)
21:00-22:00
Θύμιος Κόσσυφας - Έτσι Απλά (P)
22:00-23:00
Ευγενία Οικονομοπούλου - Στα Μονοπάτια του Λόγου (P)
23:00-24:00
Πέπη Κρότση - Μουσικό Πρόγραμμα (M)
Τετάρτη
14:00-15:00
Εύη Αγγελακοπούλου (L)
16:00-17:00
Ανδρέας Καβαλιεράτος - Groove (L)
18:00-19:00
Μαρία Ξύγκα - Σε Ήχο Αλλοτινό (L)
19:00-20:00
Μαριέττα Κοντογιαννίδου - Σαν Σήμερα (P)
20:00-21:00
Αλεξάνδρα Μουρσελλά - Open on Friday (P)
21:00-22:00
Ευλαμπία Αγγέλου - Εντός Εκτός κι Έπειτα Αυτά (P)
22:00-23:00
Τάσος Δενελάβας - Τα Καρναβάλια των Σκιών σου (P)
23:00-24:00
Αντώνης Γιαννακόπουλος Mixtapes (M)
Πέμπτη
17:00-18:00
Κατερίνα Κοντοπανάγου & Ειρήνη Σίνα - A Whole Lotta Rock (L)
18:00-19:00
Διονύσης Στυλιανέσης & Κωνσταντίνος Ρούσσης - Μουσικές Νοθείες (L)
19:00-20:00
Γεωργία Φουντουλάκη - Small Paraisos (P)
20:00-21:00
Πηνελόπη Μπαμπαλού - Πολιτισμικά Μονοπάτια (P)
21:00-22:00
Γιώργος Πιτροπογιαννάκης - Ραδιομηχανή του Χρόνου (P)
22:00-23:00
Βιολέτα Καρυδάκη - Νυχτερινές Αποδράσεις (P)
22:00-23:00
Κώστας Σιμιτόπουλος - Indie Warhol mixtapes (M)
Παρασκευή
19:00-20:00
Λίνα Λυκίδη - Ανοικτή Ακρόαση (P)
20:00-21:00
Κυριάκος Ρωμηός - Todo Recto (P)
21:00-22:00
Ανδρέας Καλλιάφας & Ηρώ Κωστοπούλου - Full Metal Study-o (P)
22:00-23:00
Μιχάλης Σιώνας - Ανθρώπων Σκέψεις (P)
23:00-24:00
Γιάννης Μπενοβίας - Beat the Music (M)
Σάββατο
16:00-17:00
Σπύρος Πρωτοψάλτης - Noisy Solitude (M)
17:00-18:00
Στάμω Μεταξά - Nothing But Music (M)
18:00-19:00
Κατερίνα Ατσόγλου - Με τα Mάτια της Ψυχής (P)
19:00-20:00
Κατερίνα Κολεβέντη - Mind the Gap (P)
20:00-22:00
Ρουλα Μπακετέα - Αφιερώσεις κι Αφιερώματα (P)
22:00-23:00
Αλκμήνη Παυλίδου - Untitled (P)
23:00-24:00
Κική Πεταλά - Μουσικό Σεργιάνι (M)
Κυριακή
10:00-11:00
Στέλλα Τσίγγου - Κόκκινη Κλωστή (P)
18:00-20:00
Ιωάννης Θάνος Mixtapes (Μ)
20:00-21:00
Απόστολος Μπακαλάκης - Σχεδόν Αστεία (P)
21:00-22:00
Τάσος Δενελάβας - Βραδινό Πρελούδιο (P)
22:00-23:00
Βίκυ Μαυρογόνατου - Music Anyways (P)
23:00-24:00
Βαγγέλης Νικήτας - Smooth and Groove (M)